Objednajte si plastové okná

042 / 233 37 02

Plastové okná Považská Bystrica - okná a dvere na mieru Plastové okná Považská Bystrica - predaj plastových okien a doplnkov Plastové okná Považská Bystrica - dvere, okná

Okná, dvere z Považskej Bystrice od SLOVAKTUALu

Hlavným výrobným artiklom spoločnosti SLOVAKTUAL sú, samozrejme, plastové okná. Náš sortiment však tvoria aj kvalitné plastové dvere a od roku 2007 aj obľúbené hliníkové okná a dvere. V spoločnosti SLOVAKTUAL Vám okrem štandardných okien vyrobí na želanie aj atypické okná v rôznych veľkostiach, tvaroch a vyhotovení.

Plastové okná

Plastové okná Považská Bystrica - úsporné okná

Široký sortiment plastových okien od spoločnosti SLOVAKTUAL zahŕňa jednoduché plastové okna typ Basic pre kancelárske či skladové priestory, obľúbený produktový rad Standard, ktorý v sebe spája vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti s výhodnou cenou okien až po okná typu Pasiv, ktoré sú svojimi vlastnosťami predurčené pre montáž na pasívne a nízkoenergetické domy. Všetky naše okná sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálového spracovania.

Plastové okná v ponuke:

Hliníkové okná

Hliníkové okná Považská Bystrica - dizajnové okná

Hliníkové okná sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou, dlhou životnosťou a optimálnymi termoizolačnými vlastnosťami. Nami ponúkané hliníkové okná typových radov heroal 72 a heroal 65 dodávame v prevedení s ľubovoľným laminovaním a v úprave podľa farebnej stupnice RAL.

Hliníkové okná v ponuke:

Plastové dvere

Plastové dvere Považská Bystrica - úsporné okná

Vchodové plastové dvere od SLOVAKTUALu sa vyrábajú v niekoľkých vyhotoveniach podľa požiadaviek zákazníka. Sú vybavené dvojsklom alebo trojsklom, pričom vybrať si môžete z množstva typov výplní a farebnosti. S posuvnými plastovými dverami efektívne prepojíte obývačku so záhradou, pričom sa, vďaka 4-komorovému profilu krídla, nemusíte báť tepelnej náročnosti takéhoto riešenia.

Plastové dvere v ponuke:

Hliníkové dvere

Hliníkové okná Považská Bystrica - dizajnové okná

Jednoduchý systém obsluhy, vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a vysoká úroveň materiálovo-technického prevedenia sú zárukou Vašej spokojnosti s hliníkovými dverami od SLOVAKTUALu. V ponuke máme viacero možností vyhotovenia hliníkových dverí - s ich výberom Vám radi poradia naši konzultanti v Považskej Bystrici.

Hliníkové dvere v ponuke:

Príslušenstvo k oknám a dverám

Okná a dvere Považská Bystrica - príslušenstvo, parapety, rolety, žalúzie

K oknám a dverám ponúkame kompletné príslušenstvo a doplnky, ako napríklad vonkajšie či vnútorné parapety v rôrnych vyhotoveniach, žalúzie, rolety, ktoré nebudú viditeľné z vonkajšej ani z vnútornej strany, sieťky proti hmyzu, výplne dverí od našich partnerov GAVA plast a Perito, ale aj bezpečnostné sklá, reflexné a protislnečné sklá či okrasné ornamentové sklá. Novinkou v ponuke je eKey, zabezpečenie domácnosti pomocou odtlačkov prstov.

Príslušenstvo k oknám a dverám: